تبلیغات
وبلاگ رسمی روستای عبدالرحیم - اهدای ۵۰۰ متر مربع زمین برای ساخت کتابخانه در روستای عبدالرحیم

اهدای ۵۰۰ متر مربع زمین برای ساخت کتابخانه در روستای عبدالرحیم

  اهالی فرهنگ‌دوست روستای عبدالرحیم منطقه قهاوند قطعه زمینی به متراژ 500 متر مربع برای احداث کتابخانه‌ عمومی اهدا کردند.
 اهالی فرهنگ‌دوست روستای عبدالرحیم شهر قهاوند قطعه زمینی به متراژ ۵۰۰ متر مربع برای احداث کتابخانه‌ عمومی به اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان اهدا کردند.مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان همدان در این جلسه عنوان کرد: کتابخانه به عنوان یکی از مهمترین پایگاه‌های فرهنگی خدمات علمی و فرهنگی گسترده‌ای را به مخاطبان خود ارائه می‌دهد و مسلماً نتیجه تلاش در توسعه فضای کتابخوانی آبادانی و پیشرفت جامعه را به همراه دارد.
عاطفه زارعی با بیان اینکه کتاب و کتابخوانی موجب ارتقای آگاهی عمومی شده است، گفت: کتابخانه بستری مناسب برای تربیت فرهیختگان در نسل‌های آینده است که همین امر از بازگشت به بی‌سوادی پیشگیری می‌کند.
وی ضمن اعلام آمادگی در خصوص تجهیز کتابخانه روستای عبدالرحیم ادامه داد: سرمایه‌گداری در حوزه کتابخانه‌سازی همانند درختی است که کاشته شده و در سال‌های آینده بارور می‌شود و این مکان فرهنگی در طولانی‌مدت بازدهی ارزشمندی خواهد داشت.
ابراهیم مولایی‌نیا بخشدار شراء نیز ضمن اشاره به علاقه‌مندی اهالی روستای عبدالرحیم به مشارکت در توسعه همه‎جانبه روستا گفت: افتتاح کتابخانه و فعالیت‌های چشمگیر آن در روستای هیزج سبب شد تا بخشداری شراء اقداماتی در خصوص احداث کتابخانه در روستای  عبدالرحیم به عمل آورد.[ دوشنبه 16 شهریور 1394 ] [ 02:20 بعد از ظهر ] [ اسماعیل میرزایی ]