تبلیغات
وبلاگ رسمی روستای عبدالرحیم - پروژه آبرسانی به روستای عبدالرحیم شهرستان همدان آغاز شد

پروژه آبرسانی به روستای عبدالرحیم شهرستان همدان آغاز شد

به گزارش خبرنگار مهر، سرپرست امور آبفار شهرستان همدان بعدازظهر شنبه در افتتاح پروژه  آبرسانی به روستای عبدالرحیم با بیان اینکه امروزه آب به عنوان یکی از مولفه های تعیین کننده در توسعه پایدار نام برده می شود، اظهار داشت: بدون تامین منابع آب سالم و بهداشتی امکان ارتقا سطح بهداشت عمومی، رفاه مردم و نهایتا توسعه جامعه با عملکرد عدالت اجتماعی غیرممکن است.
کمال حسنی با تاکید براینکه اطمینان از سلامت آب دغدغه اصلی شرکت های آب و فاضلاب از بدو تشکیل آنها بوده است، افزود: بر همگان ثابت شده که مهمترین چالشی که جهان در سال های آینده با آن روبرو خواهد شد تامین آب شرب برای ساکنان کره زمین است.
وی با اشاره به این نکته که باید در حفظ و حراست از این امانت کوشا و مسئول باشیم، ادامه داد: اگر بخواهیم در مصرف بهینه موفق باشیم نیاز به یک حرکت جمعی وجود دارد و همه باید فرهنگسازی نماییم و مصرف آب را  به یکی دغدغه همگانی تبدیل نماییم.
سرپرست امور آبفار شهرستان همدان در افتتاح پروژه آبرسانی به روستای عبدالرحیم نیز با اشاره به جمعیت دو هزار و ۲۶۵ نفری این روستا، گفت: حفر و تجهیز چاه مکانیکی با دستگاه روتاری به عمق ۱۷۰ متر با اعتبار ۱۱۰ میلیون تومان و اجرای خط پمپاژ با لوله به طول ۱۵۰ متر و اعتبار پنج میلیون تومانی در این طرح صورت گرفته است.
حسنی با اشاره به تجهیز چاه و نصب الکتروپمپ با هزینه ۳۰ میلیون تومان در این پروژه، ادامه داد: نصب تابلو برق با هزینه ۲۵ میلیون تومان و اجرای خط برق زمینی به طول ۳۰۰ متر با اعتبار ۱۰ میلیون تومان از اقدامات دیگر صورت گرفته در این طرح است.
وی یادآور شد: کل اعتبار پروژه آبرسانی به روستای عبدالرحیم از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ برابر با ۱۸۰ میلیون تومان بوده است.[ پنجشنبه 12 شهریور 1394 ] [ 06:38 بعد از ظهر ] [ اسماعیل میرزایی ]