تبلیغات
وبلاگ رسمی روستای عبدالرحیم - مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزشگاه بنت الهدی

مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزشگاه بنت الهدی

مراسم افتتاحیه المپیاد ورزشی درون مدرسه ای آموزشگاه بنت الهدی روستای عبدالرحیم با حضور رییس آموزش و پرورش قهاوند و کارشناس تربیت بدنی و بهداشت برگزار شد.


،مراسم افتتاحیه ورزشی آموزشگاه بنت الهدی روستای عبدالرحیم با حضور رییس آموزش و پرورش قهاوند و کارشناس تربیت بدنی و بهداشت برگزار شد.

علیرضا غلامی، در این مراسم با اشاره به اینکه المپیادهای ورزشی درون مدرسه‌ای راهی برای افزایش روحیه تعامل و همکاری در بین دانش‌آموزان است، اظهار‌داشت: اولین هدف از برگزاری المپیادهای ورزشی ایجاد شور و نشاط در بین دانش‌آموزان است.

 رییس آموزش و پرورش منطقه قهاوند با بیان اینکه: المپیاد ورزشی درون مدرسه‌ای یکی از طرح‌های معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش است و در این طرح تمامی دانش‌آموزان علاقه‌مند به تربیت بدنی و ورزش در مسابقات درون کلاسی و درون مدرسه‌ای شرکت می‌کنند، تصریح کرد: این طرح به‌عنوان یک برنامه مکمل ورزشی با هدف افزایش میزان فعالیت‌های ورزشی دانش‌آموزان و جهت ایجاد فرصتی برای مشارکت گروهی و یادگیری مهارت‌های اجتماعی اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه کم‌تحرکی یکی از عوامل بروز مشکلات جسمی در بین دانش‌آموزان است، گفت:  برای دانش‌آموزان لازم است در کنار تحصیل علم و دانش به سلامت جسم و روح خود هم اهمیت دهند و برگزاری المپیادهای ورزشی بستر این مهم را فراهم می‌کند.
[ چهارشنبه 18 بهمن 1396 ] [ 02:16 بعد از ظهر ] [ اسماعیل میرزایی ]