تبلیغات
وبلاگ رسمی روستای عبدالرحیم - افتتاح روشنایی بلوار و شبکه فشار قوی برق در روستای عبدالرحیم

افتتاح روشنایی بلوار و شبکه فشار قوی برق در روستای عبدالرحیم

به همت مجدانه مسئولین روستای عبدالرحیم بالاخص شورای محترم روستا جناب آقای محرم میرزایی نسب پروژه عریض سازی و همچنین فاز اول روشنایی معبر اصلی روستا که استان همدان را به استان مرکزی متصل می نمایید به توفیق انقلاب شکوهمند اسلامی و تلاش شبانه روزی مسئولین امر در مرخه 1396/11/17 با حضور نمایندگان محترم شهرستان همدان وفامنین در مجلس شورای اسلامی جنا ب آقایان دکتر حاجی بابایی و دکتر امیر خجسته  و همچنین فرمانده محترم سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان سردار مجیدی و مسئولین محترم شهرستان همدان و بخش قهاوند افتتاح گردید محمد مهدی شهیدی مدیرعامل شرکت برق استان همدان در مراسم افتتاح پروژه های دهه فجر و در خصوص عملکرد امور برق در روستای عبدالرحیم اظهارداشت فاز یک روشنایی بلوار روستای عبدالرحیم به طول ۸۵۰ متر اجرا شده و ۱۲۱ اصلی پایه روشنایی و ۴۳ دستگاه چراغ در این بلوار نصب شده است.

وی افزود:روستای عبدالرحیم دارای دو خط انتقال برق با قطعی بالا بود و با اصلاحات صورت گرفته قطعی برق در این استان کاهش یافت و این خطوط به خط پایدار تبدیل شد.

مدیرعامل شرکت برق استان همدان گفت: مجموعه اعتبارات هزینه شده ۷۶۰ میلیون  ریال است و فاز دوم روشنایی بلوار عبدالرحیم با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال در دست اقدام است و در مورد اصلاح و بهینه کابل شبکه فشار ضعیف روستای عبدالرحیم گفت طول مسیر و اجرای آن ۸ هزار و ۷۰۰ متر و هزینه طب آریان ۲۰۲۳ میلیون ریال است.

وی ادامه داد تعمیر و نگهداری از شبکه های فشارضعیف فشار متوسط و معابر روستای عبدالرحیم با هزینه یک هزار و ۸۰۰ میلیون ریال توسط شرکت توزیع برق استان همدان انجام شده است.


وی گفت با ورود این پست برق به مدار به طور حتم افت ولتاژ برای همیشه در روستای عبدالرحیم رفت میشود.[ چهارشنبه 18 بهمن 1396 ] [ 01:58 بعد از ظهر ] [ اسماعیل میرزایی ]